Apartament në shitje – Golem, Durrës

 • 75.000€
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
shitje
, Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 55 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0682124693

Description

Apartamenti në shitje ka sipërfaqe 55m2 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 pjesë e një kompleksi me parkim të përbashkët. Apartamenti është i arreduar në mënyrë bashkohore.

Cmimi 75.000 Euro

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni. +3555682124693

 • Address Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania
 • City Golem

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina