Apartament ne shitje-Don Bosko

 • 130.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 130.000€

Details

 • Price: 130.000€
 • Size: 103 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartament në shitje-tek Xhamia, Don Bosko, Tiranë
Shitet apartament tek Xhamia, Don Bosko. Apartamenti ka sipërfaqe 103m2 dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e katërt me ashensor (godinë e vitit 2007). Apartamenti aktualisht është i lënë me qera për 350 Euro/muaj. Në cmim është i përfshirë dhe një post parkimi me sipërfaqe 15m2 në katin -1. Cmimi është i padiskutueshëm.
Cmimi i shitjes 130000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting