Apartament ne shitje

 • 1€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament ne shitje

, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1€

Details

 • Price: 1€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0696060612

Description

Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 120m2 dhe ka tipologji 2+1+2, ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe depo. Apartamenti ndodhet në katin e 11 të një godine të pajisur me ashensor. Apartamenti është i mobiluar dhe i investuar në detaje. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting