Apartament modern 1+1 për qira tek Tirana Garden Building, Rruga e Kavajës!

 • 800€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kavajes
qera
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga Kavajes
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355686003002

Description

Në një nga ndërtesat më të larta dhe më të reja të zonës, Tirana Garden Building në Rrugën e Kavajës, ju ofrohet për të qëndruar një ambient i mrekullueshëm dhe modern. Apartamenti, i vendosur në katin e 21-të, ka një dizajn të kujdesur deri në detaje dhe është aktualisht në fazën e përfundimit të mobilimit.

Hapja e hollë dhe e ndriçuar e apartamentit ju përshëndet me një ambient të hapur që përfshin një sallon të rehatshëm dhe një zonë gatimi moderne. Dhomat e gjumit përfshijnë një dhome gjumi me garderobë të integruar, duke ofruar komoditet dhe organizim oër qiramarrësit. Tualeti i rregullt dhe i dizajnuar me shije shton elegancën dhe përfundon çdo detaj me kujdes.

Por thelbi i kësaj pasurie është ballkoni i saj i mahnitshëm, i cili ofron një pamje spektakolare të qytetit të Tiranës.

Apartamenti është i disponueshëm për qira me një çmim prej 800 euro në muaj.

 • Address Rruga Kavajes
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon