APARTAMENT ME QERA

 • 550€
3 Fresku / Linze / Dajt, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 153 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Japim Apartament me qera.

Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte dhe eshte i organizuar ne korridor qe ben ndarjen ne sallonin e ndenjes ,ambjentin e kuzhines te vecuar, dy dhoma gjumi dhe dy tualete, ku njeri eshte me dritare, gjithashtu ka nje verande te madhe me siperfaqe 43m2, dhe me pamje te bukur nga mali i Djatit dhe te Tiranes. Te gjitha ambjentet e apartamentit kane dalje ne verande.
Apartamenti ka investim te larte si, sistem kondicionimi qendror, dyer dhe dritare dopio xham, i shtruar me parket, sistem ndricimi led etj. Aktualisht eshte ne faze mobilimi.

Gjithastu eshte mundesia qe te jepet edhe per zyra te ndryshme.

Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi.

Per cdo informacion apo shoqerim ne prone mund te na kontaktoni!

R

 • Address Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate