Apartament me qera-Rruga Islam Alla

 • 850€
, Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 850€

Details

 • Price: 850€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0697083077

Description

Apartament me qera-Rruga ”Islam Alla”, Tiranë
Jepet me qera apartament tek Rruga ”Islam Alla”, pranë Drejtorise se Policise. Apartamenti ka siperfaqe 90m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon-kuzhine, 2 tualete dhe ballkon me pamje fantastike nga Tirane. Apartamenti eshte i sapo mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje godine te mire administruar. Ka mundesi parkimi me vlere extra.
Cmimi i qerase 850 Euro/muaj+taksa.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Islam Alla, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Falcon.Consulting

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Falcon.Consulting
 • Falcon.Consulting