Apartament me qera, Qender, Korce

 • 300€
, Shëtitorja Shën Gjergji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Shëtitorja Shën Gjergji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355697044880

Description

Jepet me qera apartament në Qendër, Korçë. Ndodhet në qendër të ytetit në një nga zonat më të preferuar për banim.
Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe sipërfaqe 100 m2. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti është totalisht i mobiluar, ndodhet në katin e dytë banim. Cmimi 300 euro/muaj
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Shëtitorja Shën Gjergji, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce