Apartament me qera, Lagjia 1,Korce

 • 150€
, Rruga Pali Prifti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
qera
, Rruga Pali Prifti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • 150€

Details

 • Price: 150€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 00355697099920

Description

Jepet me qera apartament tek Lagjia 1, Korcë. I ndodhur në një nga zonat më të qeta dhe të referuara për banim.
Apartamenti është pjesë e një shtëpie private në katin e parë të saj me oborr të përbashkët. Apartamenti ka sipërfaqe 60 m2 dhe tipologji 1+1, I organizuar në sallon kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe oborr. Cmimi I qerasë 15,000 lek/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Rruga Pali Prifti, Korçë, Bashkia Korçë, Korçë County, Southern Albania, 7001, Albania
 • City Korce

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
falcon_korce
 • falcon_korce