Apartament me qera 2+1 ne Don Bosko

, Don Bosko

Details

  • Size: 98 m²
  • Rooms: 3
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 4

Description

Japim me qera ..
Apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos, Tirane .
Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi ,salloni dhe tualeti .
Qera mujore 35000 lek / muaj .
Per me shume informacion na kontaktoni ..

  • Address Don Bosko
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management