APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK LURA 1

 • 287.000€
, Kompleksi Lura 1, Gjiri i Lalzit

Details

 • Price: 287.000€
 • Size: 124.5 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme per shitje apartament 3+1+2 tek Lura 1.
Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te zhvilluar, me te gjitha facilitetet dhe akses te menjehershem. Zona ofron siguri maksimale, dhe nje jetese mjaft kualitative.
Apartamenti ka nje siperfaqe 124.5 m2, me nje kubature te rregullt dhe hapesire te bollshme.
Organizohet ne ambient ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Apartamenti ka te gjitha investimet e kryera, sistem kondicionimi ne cdo ambient, aspirim, ventilim, elektroshtepiake.
Apartamenti gjithashtu eshte i pershtatshem per AirBnb, ne te cilin mund te akomodohen 8 persona.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

R

 • Address Kompleksi Lura 1, Gjiri i Lalzit
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate