Apartament 3+1+2 per shitje, Liqeni i Tiranes

 • 300.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 134 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati me ashensor i ndërtuar në vitin 2013. Ka një sipërfaqe prej 134 m2 dhe orientim jug-perëndim, veri-lindje. Organizohet në:

3 dhoma gjumi,
2 tualete, sallon me kënd gatimi,
2 ballkone me pamje nga liqeni.

Apartamenti është i investuar, i shtruar me parket afrikan druri me cilësi të lartë, me kondicioner inverter dhe kuzhina e mobiluar me pajisje incaso të markës gjermane AEK. Në cmimin e qirasë mujore përfshihet dhe një post parkimi.

Për më shumë informacione na kontaktoni.

 • Address Liqeni i Tiranës, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate