APARTAMENT 3+1+2 PER QIRA NE BLLOK

 • 3.000€
, Rruga Ismail Qemali, Bilisht, Bashkia Devoll, Korçë County, Southern Albania, 7006, Albania
qera
, Rruga Ismail Qemali, Bilisht, Bashkia Devoll, Korçë County, Southern Albania, 7006, Albania
 • 3.000€

Details

 • Price: 3.000€
 • Size: 197.3 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme apartament 3+1 per qira ne Bllok.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara, me te gjitha facilitetet, mobilim bashkekohor dhe modern.
Organizohet ne ambient ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi njera prej tyre me jacuzzi, 2 tualete, verande.
Siperfaqe Bruto: 197.3 m2.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, te mireadministruar.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

F

 • Address Rruga Ismail Qemali, Bilisht, Bashkia Devoll, Korçë County, Southern Albania, 7006, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate