APARTAMENT 3+1+2 NE VOLLGA (MUNDESI KTHIMI NE DY APARTAMENTE 1+1)!

 • 160.000€
, vollga

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 160 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Apartamenti ndodhet ne zonen e Vollges, ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor.
Organizohet ne 1 dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, nje ballkon te madh nga i cili ofrohet pamje e detit dhe qytetit.
(Ka mundesi ndarje dhe organizimi ne dy apartamente te vecuara 1+1.)
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacione ju ftoj te beni nje vizite ne prone.
0682000416

 • Address vollga
 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21