Apartament 3+1+2 në shitje, Rruga “5 Maji”

 • 152.750€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga "5 Maji", Tirane
shitje
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga "5 Maji", Tirane
 • 152.750€

Details

 • Price: 152.750€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0672277336

Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen ”5 Maji”

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale 122.2 m2.
 • Siperfaqja banim 103.03 m2
 • Kati i 1.

Organizohet ne:

 • Ambient Ndenjie + Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Ne faze ndertimi.
 • Cilesi ndertimi me standarde bashkekohore.
 • Kubature e rregullt.
 • Zona te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme për familjen tuaj duke filluar nga parqet, cerdhet, shkollat, dyqanet, si dhe hapësira atraktive për familje dhe të rinjt

Faze karabinaje.

Per me shume informacion apo nje vizite ne apartament na kontaktoni!

 • Address Rruga "5 Maji", Tirane
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania