Apartament 3+1+2 në shitje, LakeLand-Residence

 • 227.000€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 227.000€

Details

 • Price: 227.000€
 • Size: 151 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0674108784

Features

Description

Apartamentet jane te pozicionuara te LakeLand Residence, Farke.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe 151.16 m2.
 • Kati i 2.

Organizohet nga:

 • Ambjent ndenje + Ambjent gatimi
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 tualete
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri.
 • Shitet bosh.
 • Kubature e rregullt.
 • Cilesi e larte ndertimi.
 • Rezidenca ndodhet ne nje zone te qete dhe te sigurt.

Per me shume informacion apo nje vizite ne apartament na kontaktoni!

 • Address Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania