APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TEK GJIRI I LALZIT.

 • 2.300€
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
shitje
, Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • 2.300€

Details

 • Price: 2.300€
 • Size: 278 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 3+1 te kompleksi Lura 1 tek Gjiri i Lalzit.

Organizohet ne 3 dhoma,2 tualete,2 ballkone.

Me sistem per kondicionim fujitsu,aspirim dhe ventilim,me pajisje kuzhine AEG sobe,frigorifer,mikrovale,lavastovilje.

Akomodohen 8 persona.

 

 

 

Per me shume detaje mund tme kontaktoni!

 • Address Lalzit Bay, Durrës County, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate