Apartament 3+1 Per Shitje, Qerret

 • 66.400€
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
shitje
, Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • 66.400€

Details

 • Price: 66.400€
 • Size: 83 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje ndertese pa ashensor.

Ka siperfaqe 83 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
3 dhoma gjumi
tualet
ballkon

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te preferuara gjate sezonit turistik.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Qerret, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2017, Albania
 • City Qerret

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate