Apartament 3+1 ne shitje ne Rezidencen Tirana Entry 2

  • 1.100€
,

Details

  • Price: 1.100€
  • Size: 109 m²
  • Rooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0673030308

Description

Apartament 3+1 ne Shitje ne Rezidencen Tirana Entry 2 , godine banimi dhe sherbimi 6 dhe 8 kate , 1 kat parkimi nentoke , ne rrugen 29 Nentori .
Siperfaqe totale ..109.8 m2 ( Siperfaqe neto ..93.1 m2 ) .
Cmimi .. 1100 euro/ m2 .
Per me shume informacion na kontaktoni ..

Address

  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Grand Property Management

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Grand Property Management
  • Grand Property Management