Apartament 3+1 ne shitje, Liqeni Thate

 • 226.000€
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 226.000€

Details

 • Price: 226.000€
 • Size: 141 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 00355682070045

Description

Apartament ne shitje-Palladium Residence, Liqeni i Thate, Tirane
Shitet apartament ne nje prej zonave me te qeta dhe te preferuara per banim tek Liqeni i Thate. Apartamenit ka planimetri te rregullt. Zona ne te cilen ndodhet i ploteson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.
Apartamenti ka siperfaqe totale 141.1m2, siperfaqe te brendshme 122.15m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.96m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi+ngrenie, 2 tualete, 4 french ballkony dhe 1 ballkon te madh.
Cmimi i shitjes 1600 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 • Address Liqeni i Thatë, Garunjas (Sauk), Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
FalconMarina
 • FalconMarina