APARTAMENT 2+1+OBORR PER SHITJE TEK RESIDENCA SAN NICOLAS!

  • 350.000€
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • 350.000€

Details

  • Price: 350.000€
  • Size: 104 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje

Description

Apartament 2+1 me oborr per shitje tek Rezidenca San Nicolas!

Apartamenti pozicionohet ne katin 0, ndertim i ri ne faze tulle.

Siperfaqe apartamenti brutto 114 m2, siperfaqe neto 104.07 m2 dhe siperfaqe oborri 260 m2

Organizim: sallon, 2 dhoma gjumi, koridor, dy tualete dhe oborr.

 

Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

 

  • Address Palasë, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
  • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare