Apartament 2+1+Ballkon Per Qira, Tregu Ushqimor

 • 350€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
qera
5 Selite / Kodra e Diellit, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • 350€

Details

 • Price: 350€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nderteses dhe ka siperfaqe 80 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet
ballkon

Eshte i paisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate