Apartament 2+1+2 Per Shitje, Rezidenca Diell On

2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania

Details

  • Size: 120 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 120.9 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
korridor
verande

Pozicioni i tij kyç i jep akses ambienteve të tij në një oborr të gjelbëruar dhe privat pa kosto ekstra

Shitet se bashku me 2 poste parkimi, me cmim ekstra 25.000 euro secili.

Kompleksi rezidencal Diellon ndodhet në Mjull-Bathore, 14 minuta nga qendra e Tiranës. Diellon koncepton një stil të ri jetese, si ekuilibrues mes jetesës private familjare dhe asaj social-komunitare. Qarkullim i brendshëm i apartamenteve mundësohet me ashensor, dhe shkallë të ndriçuara me dritë natyrale. Godina është vetëm 2 kate total, me parking të mbyllur,dhe është pjesë e një rezidence elitare të rrethuar, të sigurtë, me ambjente argëtimi, shërbimi dhe relaksi të gjelbëruara dhe mirëmbajtur gjatë gjithë vitit.

Apartamenti ka dhe 2 poste parkimi per shitje me cmim ekstra 25.000 euro.

Kompleksi rezidencal Diellon ndodhet në Mjull-Bathore, 14 minuta nga qendra e Tiranës. Diellon koncepton një stil të ri jetese, si ekuilibrues mes jetesës private familjare dhe asaj social-komunitare.

Per me shume informacione na kontaktoni.

  • Address Mjull-Bathore, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
  • City Tirane
  • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate