Apartament 2+1+2 Per Shitje, Prane Gjimnazit “Petro Nini Luarasi”

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania

Details

 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert (te parafundit), te nje pallati ekzistues i ndertuar ne vitin 1971.

Organizohet ne:

2 dhoma ndjenje
ambient gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
korridor
ballkon

Mund te ndahet lehtesisht ne 2 apartamente te vecuara.

Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat kryesore te Tiranes dhe ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate