Apartament 2+1+2 Per Shitje, Don Bosko

 • 140.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe bruto 99 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 90 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete
2 ballkone

Eshte i pajisur me sistem kaldaje dhe i investuar ne punime. 2 dhomat jane te shtruara me parket druri.

Apartamenti ka orientim jug-perendim-veri.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate