APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA TEK SELVIA

 • 1.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
qera
8 Selvia / Rr. e Dibres, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme per qira apartament 2+1+2 tek Selvia, Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5, pallat me ashensor, i mire administruar.
Organizohet ne siperfaqe 95 m2, e cila ka nje ambient ndenje & kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (njeri prej tyre ne dhomen matrimoniale), dhe ballkon.
Apartamenti eshte i investuar ne detaj dhe ka nje mobilim bashkekohor.

Per me shume informacion ose vizite ne prone me kontaktoni!

R

 • Address Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate