Apartament 2+1+2 Per Qira, Garda

 • 700€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve,

Details

 • Price: 700€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e peste te nje pallati pa ashensor.

Ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi matrimoniale me tualet
1 dhome gjumi individuale
1 tualet

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Ka orientim jug-veri-perendim.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Address

 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate