APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK SANTORINI RESIDENCE NE DHERMI

 • 382.000€
, Drymades Village Restaurant, SH8, Kondaqi (Dhermi), Gjilek, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
shitje
, Drymades Village Restaurant, SH8, Kondaqi (Dhermi), Gjilek, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • 382.000€

Details

 • Price: 382.000€
 • Size: 127.42 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Shitet apartament 2+1 tek Santorini Residence.
I pozicionuar ne plazhin Drymades ne nje nga vendodhjet me te favorshme, me nje pamje fantastike.
Siperfaqe totale 127.42 m2 me verande, ne katin 2.
Apartamenti disponon nje ambient ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet.
Gjithashtu se bashku me apartamentin ofrohet dhe nje post parkimi me cmim extra.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

 • Address Drymades Village Restaurant, SH8, Kondaqi (Dhermi), Gjilek, Himarë, Bashkia Himarë, Vlorë County, Southern Albania, 9425, Albania
 • City Dhermi

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate