APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TEK LIQENI I THATE

 • 198.000€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thate
shitje
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Liqeni i thate
 • 198.000€

Details

 • Price: 198.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 06888888800

Description

Ofrojme per shitje apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.
Ne nje nga zonat me prestigjoze dhe te kerkuara se fundmi, i cili ofron qetesi dhe siguri maksimale.
Apartamenti ka nje organizim te rregullt ne ambient ndenje & kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe ballkon.
Siperfaqe Bruto: 112 m2 dhe verande: 23 m2.
Ndodhet ne katin e 3 dhe ofron nje pamje fantastike nga Liqeni i Tiranes.
Objekti eshte ne fazen perfundimtare te punimeve.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni.

H

 • Address Liqeni i thate
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate