Apartament 2+1 Per Shitje, Prane Ish Stacionit Te Trenit

 • 300.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 290 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe totale 290 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 124 m2 dhe siperfaqja e verandes eshte 160 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet
verande

Ka orientim jug-perendim.

Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate