Apartament 2+1 Per Shitje, Prane Ambasades Amerikane

 • 173.000€
7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit,
shitje
7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit,
 • 173.000€

Details

 • Price: 173.000€
 • Size: 73 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355676770475

Description

Me orientim  jug -lindje!

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i investuar ne deri ne detaje ka nje hapsire te rregullt dhe te mire organizuar me hapsira te bollshme.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon.

Apartamenti eshte i investuar ne deri ne detaje ka nje hapsire te rregullt dhe te mire organizuar me hapsira te bollshme.

Zona ku ndodhet prona eshte nje zone e qete mjaft e zhvilluar dhe e preferuar per banim dhe investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Address

 • City Tirane
 • Area 7 Blloku Ambasadave / Inxh. Ndertimit

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate