APARTAMENT 2+1 PER QIRA

 • 550€
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 550€

Details

 • Price: 550€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Japim Apartament me qera.

Apartamenti pozicionohet ne katin e peste dhe eshte i organizuar ne korridor qe ben ndarjen ne sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e  kuzhines, dy dhoma gjumi dhe nje tualet i cili eshte me dritare, gjithashtu ka nje verande te madhe me siperfaqe 47m2, dhe me pamje te bukur nga liqeni i Farkes. Te gjitha ambientet kane dalje ne verande.
Apartamenti ka investim te larte si, sistem kondicionimi qendror, dyer dhe dritare dopio xham, i shtruar me parket, sistem ndricimi led etj.  Aktualisht eshte ne faze mobilimi.

Gjithastu eshte mundesia qe te jepet edhe per zyra te ndryshme.

Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi.

Per cdo informacion apo shoqerim ne prone mund te na kontaktoni!

R

 • Address Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 TEG / Lunder / Farke / Mjull-Bathore

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate