Apartament 2+1 në shitje, Square 21

 • 205.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 205.000€

Details

 • Price: 205.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0674108784

Description

Apartamenti ndodhet tek “Square 21”, Rruga e Kavajes.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe bruto 102.1 m2.
 • Siperfaqe neto 87.3 m2.
 • Kati i 7.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 1 Tualet
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte ne faze ndertimi (karabina).
 • Cilesi e lartë ndërtimit.
 • Vendodhje elitare.
 • Fasada te ventiluara.
 • Sistem ngrohje/ftohje.
 • Sistemi Hidraulik tek Square 21 është realizuar duke përdorur teknologjine e REHAU.
 • Termo-izolom dhe Iizolim akustik.
 • Zone teper e preferuar e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshem ne nje kohe te shkurter.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania