Apartament 2+1 në shitje, Sarandë

 • 191.590€
, Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
shitje
, Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • 191.590€

Details

 • Price: 191.590€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696599990

Description

Apartamenti ndodhet ne Rrugen ”Ismail Qemali”, Lagjia Koder, Sarande.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe totale 112.7 m2.
 • Kati i 4.

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri me ashensor.
 • Shitet i mobiluar.
 • Kubature e rregullt.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Pamje nga Deti.
 • Orientimi Jug-Perendim.
 • Zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe e lehte aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga Ismail Qemali, Sarandë, Bashkia Sarandë, Vlorë County, Southern Albania, 9701, Albania
 • City Sarande

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania