Apartament 2+1 në shitje, Rruga e Barrikadave

 • 215.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 215.000€

Details

 • Price: 215.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0693650262

Features

Description

Apartamenti ndodhet tek Rruga e Barrikadave.

Informacion i pergjithshem:

 • Siperfaqe bruto 100 m2.
 • Siperfaqe neto 89 m2.
 • Kati i 10 (i fundit).

Organizimi:

 • Ambjent ndenje + Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon

Te dhena te tjera:

 • Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi me ashensor.
 • Shitet bosh.
 • Shkalle deri ne tarrace.
 • Dokumentacion i rregullt hipotekor.
 • Orientimi Jug – Lindje.
 • Zone e cila te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe e lehte aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!

 • Address Rruga e Barrikadave, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Illyrian Real Estate Albania
 • Illyrian Real Estate Albania