Apartament 2+1 në Shitje në Plazh, Durrës !

 • 80.000€
, Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
shitje
, Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682000416

Description

Apartament 2+1 per shitje në Plazh, Durrës
Organizohet ne nje salle ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi ,nje tualet dhe nje ballkon

• Sipërfaqe neto: 63 m²
• Sipërfaqe bruto: 75 m²
• Ndodhet në katin e pestë të një pallati te ri te pajisur me ashensor
• Dokumentacion i rregullt hipotekor
• Shitet i mobiluar

 • Address Plazh (to the center), Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Plazh-Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21