APARTAMENT 2+1 ME QIRA , PRANË WHISKI BAR , ISH BLLOKU, TIRANË!

 • 800€
5 Blloku, Ish Blloku

Details

 • Price: 800€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +3556003001

Description

Apartamenti 2+1 me qira në zonën e Ish bllokut, ptanë ”Whiski Bar” në Tiranë ofron një ambient të rehatshëm dhe të përshtatshëm për çiftin ose familjen e re.

Informacione mbi pronën:
Sipërfaqe totale: 88m2
Kati i 4-rt
Pallat ekzistues

Organizimi:
•Sallon +Kuzhinë
•2 Dhoma Gjumi
•1 Tualet
•1 Ballkon

Cilësime të tjera:
-Apartamenti është i mobiluar.
-Apartamenti ka planimetri të rregullt.
-Ndodhet në një nga zonat më elitare të Tiranës.

Çmimi për qira: 800€/muaj
Për më shumë informacione apo një vizitë në pronë, na kontaktoni!

 • Address Ish Blloku
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Ozon
 • Ozon

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Ozon
 • Ozon