Apartament 2+1 me qera afatgjate ne Vlore

 • 500€
, Rruga Pelivan Leskaj, Lungomare, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
qera
, Rruga Pelivan Leskaj, Lungomare, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0692302800

Description

Apartament 2+1 me qera afatgjate ne gjendje shume te mire, mobilje te reja dhe moderne, ne nje zone me te mire 2 minuta larg detit dhe te gjitha facilitetet e nevojshme.. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon te bollshem dhe ambjent kuzhine. dy tualete dhe tre ballkone.Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri me ashensor. Mundesi shume e mire per banim afatgjatë.

 • Address Rruga Pelivan Leskaj, Lungomare, Vlora, Bashkia Vlorë, Vlorë County, Southern Albania, 9401, Albania
 • City Vlore

Contact Information

View Listings

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Estateall company
 • Estateall company