Details

 • Property ID: 9048
 • Price: 350€
 • Property Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: +355696096999

Description

Zona/Rruga : Bulevardi Bajram Curri

Jepet me qera 2+1 94 m2 i mobiluar
Bulevardi Bajram Curri prane maternitetit te ri
Kati 9
Pallat I ri me ashensor dhe administrim te mire
Cmimi 350 Euro

Cel : +355696096999

 • Address Bulevardi Bajram Curri
 • City Tirane

Compare listings

Compare
NCEshpk
 • NCEshpk