APARTAMENT 1+1 VIJA E PARE ME PAMJE NGA DETI PRANE PREMIUM RESORT NE DURRES!!

 • 450€
,

Details

 • Price: 450€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0682000416

Features

Description

Jepet apartament 1+1 me qira ne Durres me pamje nga deti vija e pare prane Premium Resort
Organizohet ne nje sallon se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi ,tualet dhe nje verande te bollshme me pamje te lire nga deti
Apartamenti eshte i sapo arreduar
Preferohen kliente me qira afatgjate

Per me teper informacion na kontaktoni!!!

Address

 • City Durres

Contact Information

View Listings
emiljanoc21
 • emiljanoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
emiljanoc21
 • emiljanoc21