Apartament 1+1+ Tarrace Per Qira, Rruga E Barikadave

,

Details

  • Size: 72 m²
  • Rooms: 2
  • Bathroom: 1
  • Type: Apartament
  • Status: qera
  • Kati: 10
  • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e dhjete te nje ndertimi te ri, i vitit 2023.

Ka siperfaqe 60 m2 dhe organizohet ne :

Sallon ndenje
Kuzhine
1 dhome gjumi
Tualet
Tarrace (sip 72m2)

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Eshte i pabanuar me pare dhe ka oriantim veri-perendim.

Taraca eshte pershtatur si verande, e pajisur me tavoline ndeje, tende, karrige lekundese, zgare dhe jacuzzi.

Zona ku ndodhet eshte vetem 5 minuta larg qender dhe ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Address

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
  • Dielli Real Estate