APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK RRUGA E DIBRES

 • 94.000€
, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
shitje
, Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • 94.000€

Details

 • Price: 94.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688888800

Features

Description

Ofrojme 1+1 per shitje tek Rruga e Dibres, Medreseja.
Apartamenti ndodhet ne katin e 3.
Siperfaqe 63 m2.
Mundesi e mire per investim dhe banim.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

I

 • Address Rruga e Dibrës, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate