Apartament 1+1 Per Shitje, Rezidenca Porta Tirana E Re- Sauk I Vjeter

 • 114.291€
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk i Vjetër, Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
shitje
2 Qyteti Studenti / Sauk, Sauk i Vjetër, Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • 114.291€

Details

 • Price: 114.291€
 • Size: 84 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0676770475

Description

Apartamenti ndodhet në Residencën ”Porta Tirana e Re”, në zonën e Saukut të Vjetër.

Eshte pjesë e një kompleksi i përbërë nga 2 godina banimi dhe shërbimi 5 kate me 1 kat parkim nëntokë dhe 3 banesa individuale 3 kate me 1 kat nëntokë.

Ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe totale prej 84.66 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 72.20 m2.

Organizohet ne:

sallon
kend gatimi
1 dhome gjumi
1 tualet

Kompleksi ka cilësi te lartë ndërtimi: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër.

Eshte mundësi ideale investimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Sauk i Vjetër, Rruga Selim Brahja, Sauk, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1044, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Qyteti Studenti / Sauk

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate