Apartament 1+1 per shitje në Rrugen Aleksander Goga

 • 50.000€
, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, Albania
shitje
, Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, Albania
 • 50.000€

Details

 • Price: 50.000€
 • Size: 64 m²
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0692570657

Description

Apartament modern me 1 dhomë gjumi dhe 1 banjo në shitje në Rrugen Aleksander Goga, Durrës
• Sipërfaqe neto: 58.08 m²
• Sipërfaqe bruto: 64.34 m²
• Ndodhet në katin e 3-të të një pallati 10-katësh
Apartamenti eshte i mobiluar. Per me shume informacion mund te kontaktoni.

 • Address Durazzo, Prefettura di Durazzo, Northern Albania, Albania
 • City Durres

Contact Information

View Listings
Mimoc21
 • Mimoc21

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Mimoc21
 • Mimoc21