APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE MYSLYM SHYRI

 • 227.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri
 • 227.000€

Details

 • Price: 227.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme per shitje apartament 1+1 ne Myslym Shyr.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar, i pozicionuar ne katin e 4.
Siperfaqe 87 m2, me nje kubature te rregullt.
Organizohet ne ambient ndenje & kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Mundesi shume e mire per banim, dhe per investim.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

H

 • Address Myslym Shyri
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate