APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE KAMEZ

 • 54.000€
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
shitje
11 Instituti / Kamez / Paskuqan, Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • 54.000€

Details

 • Price: 54.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Ofrojme per shitje apartament 1+1 ne Kamez.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat qe perfundon ne fund te vitit, i pozicionuar ne katin e 3.
Siperfaqe 67 m2, me nje kubature te rregullt.
Organizohet ne ambient ndenje & kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Mundesi shume e mire per banim, dhe per investim.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!

 • Address Kamez, Tirana County, Central Albania, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Instituti / Kamez / Paskuqan

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate