Apartament 1+1 Per Qira, Ali Demi

 • 400€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
qera
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 40 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0676770475

Features

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare dhe ka siperfaqe 40 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe me mobilim te ri. Eshte i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme dhe jepet i mobiluar.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode.

Cmimi i qirase mujore eshte i diskutueshem.

Per me shume informacione na kontaktoni.

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Dielli Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Dielli Real Estate
 • Dielli Real Estate