Apartament 1+1 per Liqeni i Thate,

 • 450€
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Albania
qera
5 Liqeni thate / Kopshti Botanik, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 76 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0697898826

Description

Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, ballkon.
Cilësime të tjera:
 I mobiluar.
Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
Ndriçim natyral.
Kubaturë e rregullt.
Me sistem kondicionimi.
 • Address Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni thate / Kopshti Botanik

Contact Information

View Listings
Gledisa

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Gledisa
 • Gledisa