Apartament 1+1 ne Shitje te Rruga Bardhyl ne Tirane

 • 60.000€
8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Apartament 1+1 ne Shitje te Rruga Bardhyl ne Tirane

8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova, Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 60.000€

Details

 • Price: 60.000€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0694332490

Description

Rruga Bardhyl, afer Raiffeisen Bank, shitet Apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2 me Hipoteke, kati 2 ne pallat egzistues. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi Veri-Jug.

Shitet 60 000 Euro

 • Address Rruga Bardhyl, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Rr. Bardhyl / Siri Kodra / Riza Cerova

Contact Information

View Listings
MYHOME
 • MYHOME

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
MYHOME
 • MYHOME