Apartament 1+1 ne shitje Selite

 • 61.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
shitje
5 Selite / Kodra e Diellit, Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 61.000€

Details

 • Price: 61.000€
 • Size: 50 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355674050144

Description

Shitet apartament 1+1, ne Selite.

Apartamenti me siperfaqe totale 50 m2 ndodhet ne katin e 3 te nje rezidence te re ne fazen perfundimtare te ndertimit.
Organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Per me shume kontaktoni +355674050144

 • Address Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
RV_AP
 • RV_AP

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
RV_AP
 • RV_AP