Apartament 1+1 me qira tek Ambasador 3

 • 2.000€
, Stadiumi Arena, Ambasador 3

Details

 • Price: 2.000€
 • Size: 145 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 11
 • Mob / Tel: 0688888800

Description

Jepet apartament 1+1 me qira tek Ambasador 3.
Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me dhomen e gatimit,nje dhome gjumi me gardarobe, nje tualet, lavanderi dhe ballkon.
Ndodhet ne katin e 11, me pamje fantastike nga liqeni.

 • Address Stadiumi Arena, Ambasador 3
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Victory Albania Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Victory Albania Real Estate
 • Victory Albania Real Estate